RAEDA Logistics

Jesteśmy rodzinną firmą. I jesteśmy z tego dumni!

Nasza firma nie zaczęła się od milionowego budżetu, spółki-córki, ani filii w nowej lokalizacji, którą trzeba jakoś rozkręcić. Był on, w branży TSL od lat, była ona, która chciała wykorzystać swoje doświadczenie managerskie w firmie, którą będzie tworzyć z bliskimi, w którą cała rodzina włoży całe serce, czas i oszczędności. Tak powstała RAEDA Logistics - bez wielkiego zaplecza, ale z umiejętnościami, zaangażowaniem i podejściem do klienta, które pozwoliło się w branży wybić i w niej pozostać. Już wiele lat!

Wiesz, nie mamy kompleksów. Nie zaoferujemy Ci tego, co giganci, liderzy na rynku i najwięksi z największych. To oczywiste. Wszystkich swoich pracowników znamy jednak z imienia i wiemy, na co ich stać. Dlatego obsługa Klienta to również poziom zaangażowania, który jest poza zasięgiem wielkich firm - takich z setkami połączeń dziennie i kilkutysięczną flotą samochodową, rozsianą po całym świecie. To tą obsługą klienta i tym bezpieczeństwem wybijamy się wśród innych. I tylko Ty wiesz, jakie to ma znaczenie w tej branży.

 

Nasza filozofia partnerstwa

Biznes to biznes?
W RAEDA Logistics myślimy inaczej - stawiamy na relacje!

Nazywamy to filozofią partnerstwa, choć można powiedzieć, że tak naprawdę chodzi przede wszystkim o proste zasady, o zaangażowanie i o uczciwość - wobec klientów, kontrahentów i wśród pracowników naszej firmy. Jesteśmy firmą rodzinną, mamy swoje standardy, mamy lata wypracowanych procedur, mamy za sobą wiele stresujących sytuacji - wiemy co robić i jak to zrobić, żeby Klient zyskał. Zyskał na transporcie, na magazynowaniu, na koszcie, na czasie, na wizerunku. W końcu to firma logistyczna reprezentuje Cię przed Klientem. Pamiętaj o tym!

 

W naszej branży powiedzieć, że konkurencja jest zacięta, to jak nie powiedzieć niczego. Przez kilkanaście lat doświadczenia w branży TSL zyskaliśmy know-how, zyskaliśmy niestandardowe podejście, zyskaliśmy grono zadowolonych klientów i naprawdę potrafimy się wyróżnić.

I chętnie to udowodnimy.

Teraz i za setnym załadunkiem.

 

 

 

Zarabiaj więcej

My zajmuejmy się transportem, a Ty masz czas, by zająć się swoim biznesem i zarabiać wiecej. 

 

Wybierz oszczędność czasu

Brak przeładunków, szybka wymiana informacji, sprawdzona flota - to nasz sposób na dostawę, która nie zawodzi.

 

Czas na mniejsze koszty

Nie lubimy schematów, nie lubimy uogólniania - dlatego oferta jest tak indywidualna, jak to tylko możliwe. A Ty wydajesz mniej!

 

Postaw na łatwy kontakt

Każda firma ma jednego, dedykowanego spedytora, który zna jej potrzeby na wylot.
 I jest do dyspozycji - przez cały czas.

 

Informujemy. Na bieżąco!

Informacja o każdym załadunku i rozładunku to Twój spokój.
 Wiesz, gdzie jest Twój towar. W każdym momencie.

 

Nie patrzysz na zegarek

Brak przeładunków, transport jednym autem - i już zyskujesz na czasie.
 A jak wiadomo, w biznesie to wartość, którą przecenić raczej trudno.

 

Wsparcie w sytuacjach kryzysowych

Nasze reakcje na sytuacje kryzysowe niejednokrotnie pozwoliły nam zdobyć klienta. Postaw na firmę, która zawsze wie, co robić.

 

 

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją rozpoczniemy z Państwem współpracę.
Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów!

RAEDA Logistics
Twój logi(sty)czny wybór