RAEDA Logistics

Siła napędowa Twojego Biznesu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą transportowo-spedycyjną, która łączy transport krajowy i międzynarodowy oraz magazynowanie w kompleksową ofertę tak dla dużego jak i małego przedsiębiorstwa.

Nasze 14. letnie doświadczenie w branży TSL oraz zrozumienie indywidualnych potrzeb logistycznych naszych klientów sprawia, że oferujemy najbardziej opłacalne rozwiązania. Ważne jest również to, że zamiast anonimowej obsługi charakterystycznej dla ekspedycyjnych gigantów stawiamy na bliskie partnerstwo.

Filozofia Partnerstwa

Transport i dystrybucja wymagają doświadczenia, wysokich kwalifikacji zawodowych, rzetelności, sprawdzonych procedur, czyli całego know-how, które zapewniamy. W wyniku tego zapewniamy obniżene kosztów naszym Klientom z jednoczesnym wzrostem jakości serwisu.

To dla nas bardzo ważne, ale o pełnej satysfakcji i poczuciu bezpieczeństwa naszych Klientów decyduje jednak coś więcej – odpowiedzialne partnerstwo, które wyrażamy poprzez nasze pełne zaangażowanie, realne wsparcie, którego udziealmy na kązdym etapie współpracy (również w sytuacjach kryzysowych, które nie rzadko pojawiają się w transporcie) oraz poprzez budowanie uczciwych i długotrwałych relacji biznesowych.


Z ogromną przyjemnością i satysfakcją rozpoczniemy z Państwem współpracę.

Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów.

Optymalne rozwiązania zawsze w standardzie.
Wybierz partnerstwo napędzane korzyściami.