Dokumenty spedycyjne związane z uiszczaniem opłat przewozowych do krajów poza Unią Europejską są koszmarem niejednego przedsiębiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo fachowe doradztwo w sprawach celnych.

Dokumentacja spedycyjna i opłaty celne nie są nam straszne

Przygotowanie transportu międzynarodowego wiąże się z niezliczoną ilością dokumentów do wypełnienia, od nadmiaru potrzebnych zezwoleń często boli głowa, a straconego czasu na bieganie po urzędach nie da się odzyskać, dlatego proponujemy Państwu specjalistyczne doradztwo w zakresie ceł. Nasi pracownicy prowadzą dokumentację, podpowiadają i wyszukują najkorzystniejsze rozwiązania dla klientów. W ten sposób kontrahenci uzyskują kompleksową usługę podczas transportu międzynarodowego i mogą bez obaw kierować swoje towary nie tylko do krajów Unii Europejskiej, ale znacznie dalej. W zakresie usług celnych przygotowujemy niezbędne dokumenty do odpraw celnych, zarówno w imporcie, jak i eksporcie.

Usługi celne - działamy sprawnie na wielu płaszczyznach

W ramach działań prowadzonych w obrębie usług celnych, zapewniamy pomoc w przygotowaniu wszelkich potrzebnych dokumentów i świadczeń. Wystawiamy i kompletujemy dokumenty typu: CMR, CIM, EUR 1, FORM A, CERTIFICATE OF ORIGIN, także karnety TiR i ATA. Jeżeli zachodzi taka potrzeba tłumaczymy również dokumenty o charakterze handlowym, jak faktury czy listy załadunkowe. Dynamizujemy proces standardowych i uproszczonych odpraw celnych.

 

 KONTAKT