Transport lotniczy jest niezwykle wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, gdy przewożony ładunek musi trafić w odległe miejsce na świecie. Wśród dostępnych rozwiązań, stanowi jeden z najszybszych sposobów komunikacji międzynarodowej i krajowej.

Latamy razem z ładunkiem

Możliwości transportowe nie ograniczają się jedynie do stałego lądu, swoje działania prowadzimy również w powietrzu, oferując usługi transportu lotniczego. Wiemy, że w naszym kraju nie jest to popularny środek transportu, dlatego pomagamy naszym klientom w znalezieniu rozwiązania i czuwamy nad całym procesem przygotowania i nadania towaru. Oferujemy transport lotniczy zarówno w eksporcie, jak i imporcie. Dodatkowo, dzięki rozbudowanej współpracy z renomowanymi liniami lotniczymi i agentami na całym świecie, stale informujemy o tym, na jakim etapie znajduje się powierzone zlecenie.

Transport lotniczy - naszą dewizą jest jakość świadczonych usług

Staramy się zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, dlatego organizujemy transport lotniczy nie tylko standardowych ładunków, ale również tych wielkogabarytowych i określanych jako niebezpieczne. Niezależnie od specyfiki przewożonego towaru oferujemy Państwu wysokie ubezpieczenie OCS, którego wartość wynosi, aż 300.000 euro.

W ramach optymalizacji łańcucha dostaw pomagamy opracować najlepszy, dopasowany do indywidualnych potrzeb kontrahenta plan dostaw. Nasze działanie opieramy na koncepcji ,,door to door’’, dzięki której mogą być Państwo spokojni o dostarczenie ładunku do wybranego miejsca o ustalonym czasie. Oprócz tego organizujemy odprawę celną w Polsce, natomiast fiskalną również w Niemczech i Holandii.

CARGO - ubezpieczenie mienia w transporcie

Faza załadunku i wyładunku jest tym, czego najczęściej się Państwo obawiacie, dlatego zapewniamy ubezpieczenie CARGO uwzględniające wszystkie fazy transportu, które w zależności od preferencji obejmuje od 100 aż do 110% wartości towaru.

 

 KONTAKT