Oferujemy Państwu kompleksową usługę transportu międzynarodowego, dzięki której szybko i sprawnie przewieziemy każdy mały i duży ładunek do wybranego kraju w Europie.

Rozbudowana flota daje nam większe możliwości

W naszej flocie znajduje się 5 aut dostawczych 10-paletowych do transportów ekspresowych, a ponadto 17 ciężarówek kontraktowych oraz 45 pojazdów stałych, obsługiwanych przez sprawdzonych przewoźników. Dzięki tak szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom bezpieczny przewóz towarów od 25 kilogramów, aż do 25 ton.

Charakter ładunku nie jest dla nas problemem, ponieważ dysponujemy wieloma typami naczep od standardowych plandek, przez chłodnie, colimulde, izotermy, aż po pojazdy typu MEGA. Poruszając się na wielu płaszczyznach, za pomocą zróżnicowanych środków transportu, jesteśmy w stanie opracować dla naszych kontrahentów najlepsze rozwiązania logistyczne i zoptymalizować łańcuch dostaw.

Transport międzynarodowy - gwarantujemy sprawną dostawę

W transporcie międzynarodowym zapewniamy Państwu dostawę ekspresową pojazdami o ładowności do 1,5 tony, które pozwalają na dostawy w całej Europie w ciągu 24/48 h.

Chcemy pozostać z naszymi klientami w stałym kontakcie, dlatego po każdym etapie naszej pracy otrzymają Państwo informację o statusie i miejscu, gdzie znajduje się Państwa ładunek.

Organizujemy przewóz towarów niebezpiecznych ADR oraz ponadgabarytowych, a także zapewniamy wysokie ubezpieczenie OCP, chcąc w ten sposób zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług logistycznych.

Ubezpieczenie CARGO

W trosce o odpowiednią ochronę finansową oferujemy ubezpieczenie CARGO, czyli ubezpieczenie mienia w transporcie, jak i komunikacji w wysokości od 100 aż do 110% wartości towaru.

 

 KONTAKT