RAEDA Logistics

Siła napędowa Twojego Biznesu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się partnerem logistycznym, który łączy krajowy i międzynarodowy transport drogowy, transport lotniczy oraz obsługę celną w kompleksową ofertę dedykowaną małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom.

Indywidualne potrzeby logistyczne naszych Klientów zmieniamy w opłacalny transport krajowy i międzynarodowy. Zamiast anonimowej obsługi charakterystycznej dla ekspedycyjnych gigantów stawiamy na bliskie partnerstwo, relacje oraz realne wsparcie, którego udzielamy na każdym etapie współpracy.

 

Optymalne rozwiązania zawsze w standardzie.
Wybierz partnerstwo napędzane korzyściami.

Filozofia Partnerstwa

Transport drogowy i lotniczy wymaga doświadczenia, wysokich kwalifikacji zawodowych rzetelności i sprawdzonych procedur, które zapewniają redukcję kosztów z jednoczesnym wzrostem jakości transportu.

O pełnej satysfakcji naszych Klientów decyduje jednak coś więcej – odpowiedzialne partnerstwo, które wyrażamy całkowitym zaangażowaniem oraz budowaniem wzorowych, uczciwych i długotrwałych relacji biznesowych.

Tomasz Koprucki - prezes zarządu

„Wraz z żoną stworzyliśmy firmą o międzynarodowym zasięgu. W oparciu o polski kapitał wykorzystujemy globalne rozwiązania, które wzbogacamy o nasze unikalne know-how, pasję oraz całkowite zaangażowanie. Satysfakcja Klientów oraz Ich biznesowe potrzeby pozostają dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy poziom obsługi, którego sami oczekujemy od innych firm."